O.K for Helse- og Oppvekstfag

Opplæringskontor

Kontaktinformasjon

E post Postmottak.oho@sye.oslo.kommune.no
Navn O.K for Helse- og Oppvekstfag
Besøksadresse Aker Helsearena, Trondheimsveien 235, 0316 Oslo
Postadresse Postboks 435 Sentrum
0103 Oslo
Telefon 22 42 44 40

Opplæringstilbud

1. år
2. år
3. år
4. år

Yrkesfaglig

Helse- og oppvekstfag
Barne- og ungdomsarbeiderfaget (3. år, Varighet: 2 år)
Helsearbeiderfaget (3. år, Varighet: 2 år)

Medlemsbedrifter

Helse- og oppvekstfag

Barne- og ungdomsarbeiderfaget Kommune Adresse Telefon E-post
Arnebråtveien Barnehage as Oslo Arnebråtveien 73, 0771 Oslo 95 00 77 46 janne@barnehagenett.no
Asperud Fus Barnehage as Oslo Asperudåsen 57, , 1258 Oslo 99 12 05 62 dl.asperud@bhg.no
Birk Barnehage as Oslo Bjerkelundgata 3, 0553 Oslo 22 35 20 71 monikabirgittaenglund@hotmail.com
Bydel Alna Oslo Postboks 116 Furuset, 1001 Oslo 21 80 21 80 postmottak@bal.oslo.kommune.no
Bydel Bjerke Oslo Postboks 13 Økern, 0508 Oslo 21 80 21 80 postmottak@bbj.oslo.kommune.no
Bydel Frogner Oslo Postboks 2400 Solli, 0201 Oslo 21 80 21 80 postmottak@bfr.oslo.kommune.no
Bydel Gamle Oslo Oslo Postboks 9406 Grønland, 0135 Oslo 21 80 21 80 postmottak@bgo.oslo.kommune.no
Bydel Grorud Oslo Ammerudvn 22, 0958 Oslo 21 80 21 80 postmottak@bgr.oslo.kommune.no
Bydel Grünerløkka Oslo Postboks 2128 Grünerløkka, 0505 Oslo 23 42 26 00 postmottak@bga.oslo.kommune.no
Bydel Nordre Aker Oslo Postboks 4433 Nydalen, 0403 Oslo 21 80 21 80 postmottak@bna.oslo.kommune.no
Bydel Nordstrand Oslo Postboks 98 Nordstrand, 1112 Oslo 21 80 21 80 postmottak@bns.oslo.kommune.no
Bydel Sagene Oslo Thorvald Meyers Gate 7, 0555 Oslo 21 80 21 80 postmottak@bsa.oslo.kommune.no
Bydel St. Hanshaugen Oslo Postboks 6999 St. Olavs Plass, 0130 Oslo 21 80 21 80 postmottak@bsh.oslo.kommune.no
Bydel Stovner Oslo Karl Fossums Vei 30, 0985 Oslo 21 80 21 80 postmottak@bsr.oslo.kommune.no
Bydel Søndre Nordstrand Oslo Postboks 180 Holmlia, 1203 Oslo 21 80 21 80 postmottak@bsn.oslo.kommune.no
Bydel Ullern Oslo Postboks 43 Skøyen, 0212 Oslo 21 80 21 80 postmottak@bun.oslo.kommune.no
Bydel Vestre Aker Oslo Sørkedalsveien 150 B, 0754 Oslo 21 80 21 80 postmottak@bva.oslo.kommune.no
Bydel Østensjø Oslo Postboks 39 Bogerud, 0621 Oslo 21 80 21 80 postmottak@bos.oslo.kommune.no
Diakonhjemmets Barnehage Oslo Postboks 40 Vinderen, 0319 Oslo 22 96 38 20 stiftelsen@diakonhjemmet.no
Frelsesarmeens Barnehager Avd Regnbuen Oslo Regnbueveien 2 C, 0664 Oslo 23 03 93 30 regnbuen@frelsesarmeen.no
Holmenveien Barnehage Espira Oslo Holmenveien 19, 0374 Oslo 94 01 90 25 kristina.berger@espira.no
O.K for Helse- og Oppvekstfag Oslo Postboks 435 Sentrum, 0103 Oslo 22 42 44 40 Postmottak.oho@sye.oslo.kommune.no
Skytterbanen Fus Barnehage as Oslo Årvollveien 50g, , 0590 Oslo 46 91 66 85 dl.skytterbanen@bhg.no
Snippen Fus Barnehage as Oslo Flyveien 11, , 0770 Oslo 22 14 56 38 snapp.snippen@bhg.no
Søndre Dal Gård Barnehage as Oslo Avlangruds Vei 5, 1285 Oslo 22 76 49 50 mail@sdgb.no
Ude - Aktivitetsskolen Lambertseter Oslo Postboks 6127 Etterstad, 0602 Oslo 99 32 63 81 jannic0712@osloskolen.no
Ude - Ammerud Skole Oslo Ammerudveien 49, 0958 Oslo 22 90 24 00 ammerud@ude.oslo.kommune.no
Ude - Apalløkka Skole Oslo Postboks 4 Ammerud, 0904 Oslo 23 46 62 00 apallokka@ude.oslo.kommune.no
Ude - Bakås Skole Oslo Postboks 6127 Etterstad, 0602 Oslo 22 90 94 60 postmottak@ude.oslo.kommune.no
Ude - Bekkelaget Skole Oslo Postboks 54 Bekkelagshøgda, 1109 Oslo 23 46 61 00 bekkelaget@ude.oslo.kommune.no
Ude - Berg Skole Oslo John Colletts Allé 106, 0870 Oslo 23 46 84 00 berg@ude.oslo.kommune.no
Ude - Bjølsen Skole Oslo Maridalsveien 172, 0469 Oslo 23 00 51 20 bjolsen@ude.oslo.kommune.no
Ude - Bjørndal Skole Oslo Postboks 6127 Etterstad, V/ Oslo Kommune Utdanningsetaten , 0602 Oslo 23 16 95 90 postmottak@ude.oslo.kommune.no
Ude - Bjørnholt Ungdomsskole Oslo Slimeveien 17, 1275 Oslo 23 46 36 00 bjornholt@ude.oslo.kommune.no
Ude - Bjørnholt Videregående Skole Oslo Slimeveien 17, 1275 Oslo 23 46 36 00 postmottak@osloskolen.no
Ude - Bjøråsen Skole Oslo Postboks 6127 Etterstad, Oslo Kommune Utdanningsetaten , 0602 Oslo 23 46 63 00 postmottak@ude.oslo.kommune.no
Ude - Bolteløkka Skole Oslo Postboks 6127 Etterstad, 0602 Oslo 23 46 64 50 postmottak@ude.oslo.kommune.no
Ude - Bryn Skole Oslo Teisenveien 40, 0666 Oslo 23 05 46 10 Bryn@ude.oslo.kommune.no
Ude - Disen Skole Oslo Kjelsåsveien 49, 0488 Oslo 22 89 35 00 disen@ude.oslo.kommune.no
Ude - Ellingsrudåsen Skole Oslo Harald Sohlbergs Vei 17, 1064 Oslo 23 47 97 00 ellingsrudasen@ude.oslo.kommune.no
Ude - Elverhøy Skole Oslo Sognsveien 212, 0863 Oslo 23 46 64 10 elverhoy@ude.oslo.kommune.no
Ude - Etterstad Videregående Skole Oslo Etterstadsletta 5, 0660 Oslo 23 46 70 70 postmottak@osloskolen.no
Ude - Fernanda Nissen Skole Oslo Sandakerveien 104, 0484 Oslo 95 79 29 49 fernandanissen@ude.oslo.kommune.no
Ude - Frydenberg Skole Oslo Frydenbergveien 46b, 0575 Oslo 23 46 85 00 postmottak@ude.oslo.kommune.no
Ude - Furuset Skole Oslo Furusetveien 15, 1053 Oslo 22 90 78 20 postmattak@ude.oslo.kommune.no
Ude - Godlia Skole Oslo Postboks 6127 Etterstad, V/ Oslo Kommune Utdanningsetaten, 0602 Oslo 22 75 74 00 sverre.andenaes@ude.oslo.kommune.no
Ude - Granstangen Skole Oslo Postboks 6127 Etterstad, 0602 Oslo 95 91 07 24 synnove.ringstrom@ude.oslo.kommune.no
Ude - Grorud Skole Oslo Grorudveien 4, 0962 Oslo 23 46 62 50 grorud@ude.oslo.kommune.no
Ude - Groruddalen Skole Oslo Vestbyveien 13, 0976 Oslo 22 91 81 30 Groruddalen@ude.oslo.kommune.no
Ude - Grünerløkka Skole Oslo Toftes Gate 44, 0556 Oslo 23 46 42 00 Grunerlokka@ude.oslo.kommune.no
Ude - Hallagerbakken Skole Oslo Hallagerbakken 104, 1256 Oslo 23 16 93 50 hallagerbakken@ude.oslo.kommune.no
Ude - Haugen Skole Oslo Høybråtenveien 4, 1055 Oslo 23 34 42 00 Haugen@ude.oslo.kommune.no
Ude - Haugenstua Skole Oslo Smiuvegen 257, 0981 Oslo 23 34 44 50 haugenstua@ude.oslo.kommune.no
Ude - Haugerud Skole Oslo Postboks 6127 Etterstad, , 0602 Oslo 22 79 33 80 postmottak@osloskolen.no
Ude - Hauketo Skole Oslo Postboks 30, 1205 Oslo 23 46 70 70 hauketo@ude.oslo.kommune.no
Ude - Haukåsen Skole Oslo Dr.dedichens Vei 20, 0675 Oslo 23 46 65 00 haukasen@ude.oslo.kommune.no
Ude - Holmlia Skole Oslo Postboks 6127 Etterstad, 0602 Oslo 22 75 29 00 postmottak@ude.oslo.kommune.no
Ude - Høyenhall Skole Oslo Postboks 6127 Etterstad, V/ Oslo Kommune Utdanningsetaten , 0602 Oslo 23 34 80 00 postmottak@ude.oslo.kommune.no
Ude - Ila Skole Oslo Fougstads Gate 10, 0173 Oslo 22 95 52 50 ila@ude.oslo.kommune.no
Ude - Jeriko Skole Oslo Jerikoveien 41, 1067 Oslo 22 90 32 20 jeriko@ude.oslo.kommune.no
Ude - Kampen Skole Oslo Normannsgata 57, 0655 Oslo 23 06 01 70 kampen@ude.oslo.kommune.no
Ude - Karlsrud Skole Oslo Postboks 14 Lambertseter, 1101 Oslo 23 16 53 00 karlsrud@ude.oslo.kommune.no
Ude - Kastellet Skole Oslo Birger Olivers Vei 34, 1176 Oslo 23 18 00 20 kastellet@ude.oslo.kommune.no
Ude - Klemetsrud Skole Oslo Enebakkveien 418, 1279 Oslo 22 76 33 80 klemetsrud@ude.oslo.kommune.no
Ude - Kringsjå Skole Oslo Postboks 6127, , 0602 Oslo 22 02 58 00 postmottak@ude.oslo.kommune.no
Ude - Kuben Yrkesarena Oslo Postboks 6561 Etterstad, 0606 Oslo 23 46 57 00 kuben@ude.oslo.kommune.no
Ude - Lakkegata Skole Oslo Postboks 6127 Etterstad, 0602 Oslo 93 43 52 76 toril.faerevik@ude.oslo.kommune.no
Ude - Lilleaker Skole Oslo Lilleakersv 49, 0284 Oslo 22 13 42 70 lilleaker@ude.oslo.kommune.no
Ude - Lilleborg Skole Oslo Torshovgata 9, 0476 Oslo 23 22 71 70 Lilleborg@ude.oslo.kommune.no
Ude - Lindeberg Skole Oslo Lindebergveien 33, 1069 Oslo 23 46 52 00 lindeberg@ude.oslo.kommune.no
Ude - Linderud Skole Oslo Statsråd Mathiesens Vei 27, 0594 Oslo 22 72 60 00 Linderud@ude.oslo.kommune.no
Ude - Lofsrud Skole Oslo Postboks 6127 Etterstad, , 0602 Oslo 22 76 49 60 postmottak@osloskolen.no
Ude - Løren Skole Oslo Postboks 622 Løren, 0507 Oslo 23 37 21 10 loren2014@ude.oslo.kommune.no
Ude - Majorstua Skole Oslo Bogstadveien 74, 0366 Oslo 22 85 39 70 majorstuen@ude.oslo.kommune.no
Ude - Manglerud Skole Oslo Postboks 6127 Etterstad, V/ Oslo Kommune Utdanningsetaten, 0602 Oslo 22 75 73 10 postmottak@ude.oslo.kommune.no
Ude - Marienlyst Skole Oslo Blindernveien 12, 0361 Oslo 22 93 24 50 Marienlyst@ude.oslo.kommune.no
Ude - Mortensrud Skole Oslo Lofsrudhøgda 195, 1281 Oslo 23 19 16 00 mortensrud@ude.oslo.kommune.no
Ude - Nordpolen Skole Oslo Hans Nilsen Hauges Gate 1, 0481 Oslo 22 09 80 60 nordpolen@ude.oslo.kommune.no
Ude - Nordseter Skole Oslo Ekebergveien 200, 1162 Oslo 22 78 29 80 nordseter@ude.oslo.kommune.no
Ude - Nordtvet Skole Oslo Postboks 194 Kalbakken, 0953 Oslo 22 82 06 00 nordtvet@ude.oslo.kommune.no
Ude - Oppsal Skole Oslo Postboks 53 Oppsal, 0619 Oslo 23 12 64 40 oppsal@ude.oslo.kommune.no
Ude - Oslo Sjøskole Oslo Hovedøya, 0150 Oslo 23 46 70 70 nicklas.fronth@osloskolen.no
Ude - Prinsdal Skole Oslo Øvre Prinsdals Vei 54, 1263 Oslo 23 19 18 00 Prinsdal@ude.oslo.kommune.no
Ude - Rommen Skole Oslo Postboks 6127 Etterstad, Oslo Kommune Utdanningsetaten, 0602 Oslo 23 46 53 00 michelle.elen.johansen@ude.oslo.kommune.no
Ude - Rosenholm Skole Oslo Nordåsveien 160-162, 1251 Oslo 23 46 40 00 rosenholm@ude.oslo.kommune.no
Ude - Ruseløkka Skole Oslo Løkkeveien 15, 0253 Oslo 23 27 28 40 ruselokka@ude.oslo.kommune.no
Ude - Rustad Skole Oslo Paal Bergs Vei 30, 0692 Oslo 23 38 65 00 rustad@ude.oslo.kommune.no
Ude - Sagene Skole Oslo Biermanns Gate 2, 0473 Oslo 22 80 77 20 sagene@ude.oslo.kommune.no
Ude - Sinsen Aktivitetskole Oslo Lørenveien 7, 0585 Oslo 23 47 28 96 sinsen@ude.oslo.kommune.no
Ude - Skjønnhaug Skole Oslo Postboks 3 Coop Prix, 1003 Oslo 23 17 51 00 skjonnhaug@ude.oslo.kommune.no
Ude - Skøyenåsen Skole Oslo Haakon Tveters Vei 75, 0686 Oslo 22 76 10 00 postmottak@ude.oslo.kommune.no
Ude - Sofienberg Skole Oslo Trondheimsveien 48, 0560 Oslo 99 02 89 40 sofienberg@ude.oslo.kommune.no
Ude - Stovner Skole Oslo Stovnerfaret 17, 0982 Oslo 22 78 88 30 stovner@ude.oslo.kommune.no
Ude - Svarttjern Skole Oslo Odvar Solbergs Vei 116, 0973 Oslo 22 78 99 00 svarttjern@ude.oslo.kommune.no
Ude - Svendstuen Skole Oslo Frognerseterveien 76, 0776 Oslo 22 13 61 10 svendstuen@ude.oslo.kommune.no
Ude - Sørkedalen Skole Oslo Sørkedalen, 0758 Oslo 23 46 68 00 sorkedalen@ude.oslo.kommune.no
Ude - Teglverket Skole Oslo Postboks 6582 Etterstad, 0607 Oslo 22 64 30 00 teglverket@ude.oslo.kommune.no
Ude - Tiurleiken Skole Oslo Postboks 6127 Etterstad, V/ Oslo Kommune Utdanningsetaten, 0602 Oslo 23 46 46 00 postmottak@ude.oslo.kommune.no
Ude - Tonsenhagen Skole (aks) Oslo Anna Rogstads Vei 1, 0592 Oslo 23 20 71 50 tonsenhagen@ude.oslo.kommune.no
Ude - Trasop Skole Oslo Hellerudveien 63, 0672 Oslo 22 76 18 50 trasop@ude.oslo.kommune.no
Ude - Trosterud Skole Oslo Postboks 25 Haugerud, 0616 Oslo 23 17 70 70 Trosterud@ude.oslo.kommune.no
Ude - Tveita Skole Oslo Postboks 55 Tveita, 0617 Oslo 22 75 76 10 tveita@ude.oslo.kommune.no
Ude - Tøyen Skole Oslo Postboks 2872 Tøyen, 0608 Oslo 22 66 68 00 toyen@ude.oslo.kommune.no
Ude - Tåsen Skole Oslo Postboks 6127 Etterstad, 0602 Oslo 22 58 89 00 hilde.strandenaes@ude.oslo.kommune.no
Ude - Ullern Videregående Skole Oslo Ullernchausséen 66, 0379 Oslo 22 51 79 00 ullernvgs@ude.oslo.kommune.no
Ude - Ullevål Skole Oslo John Collets Allé 20, 0852 Oslo 23 19 61 60 postmottak@osloskolen.no
Ude - Ullevålsveien Skole Aks Oslo Postboks 6127 Etterstad, , 0602 Oslo 23 46 64 00 siv.kristiansen@osloskolen.no
Ude - Ulsrud Videregående Skole Oslo Tor Jonssons Veg 5, 0688 Oslo 22 75 76 20 ulsrudvgs@ude.oslo.kommune.no
Ude - Uranienborg Skole Oslo Briskebyveien 7, 0259 Oslo 22 44 00 00 Uranienborg@ude.oslo.kommune.no
Ude - Veitvet Skole Oslo Veitvetveien 17, 0596 Oslo 23 46 95 00 veitvet@ude.oslo.kommune.no
Ude - Voksen Skole Oslo Postboks 6127 Etterstad, 0602 Oslo 22 13 68 00 postmottak@ude.oslo.kommune.no
Ude - Vålerenga Skole Oslo Islandsgate 5, 0658 Oslo 22 08 87 80 valerenga@ude.oslo.kommune.no
Ude - Østensjø Skole Oslo Postboks 6127 Etterstad, V/ Oslo Kommune Utdanningsetaten , 0602 Oslo 23 12 63 00 terje.bergersen@osloskolen.no
Ude - Årvoll Skole Oslo Bård Skolemesters Vei 1, 0590 Oslo 22 07 42 10 arvoll@ude.oslo.kommune.no
Wild X Oslo Høybråtenveien 15, 1055 Oslo 40 09 09 41 post@wildx.no
Helsearbeiderfaget Kommune Adresse Telefon E-post
Aberia Avl. Bpa as - Avd Avl. Voksentoppen Oslo Ekholtveien 114, 1526 Moss 64 95 04 17 post@aberia.no
Bydel Alna Oslo Postboks 116 Furuset, 1001 Oslo 21 80 21 80 postmottak@bal.oslo.kommune.no
Bydel Bjerke Oslo Postboks 13 Økern, 0508 Oslo 21 80 21 80 postmottak@bbj.oslo.kommune.no
Bydel Frogner Oslo Postboks 2400 Solli, 0201 Oslo 21 80 21 80 postmottak@bfr.oslo.kommune.no
Bydel Gamle Oslo Oslo Postboks 9406 Grønland, 0135 Oslo 21 80 21 80 postmottak@bgo.oslo.kommune.no
Bydel Grorud Oslo Ammerudvn 22, 0958 Oslo 21 80 21 80 postmottak@bgr.oslo.kommune.no
Bydel Grünerløkka Oslo Postboks 2128 Grünerløkka, 0505 Oslo 23 42 26 00 postmottak@bga.oslo.kommune.no
Bydel Nordre Aker Oslo Postboks 4433 Nydalen, 0403 Oslo 21 80 21 80 postmottak@bna.oslo.kommune.no
Bydel Nordstrand Oslo Postboks 98 Nordstrand, 1112 Oslo 21 80 21 80 postmottak@bns.oslo.kommune.no
Bydel Sagene Oslo Thorvald Meyers Gate 7, 0555 Oslo 21 80 21 80 postmottak@bsa.oslo.kommune.no
Bydel St. Hanshaugen Oslo Postboks 6999 St. Olavs Plass, 0130 Oslo 21 80 21 80 postmottak@bsh.oslo.kommune.no
Bydel Stovner Oslo Karl Fossums Vei 30, 0985 Oslo 21 80 21 80 postmottak@bsr.oslo.kommune.no
Bydel Søndre Nordstrand Oslo Postboks 180 Holmlia, 1203 Oslo 21 80 21 80 postmottak@bsn.oslo.kommune.no
Bydel Ullern Oslo Postboks 43 Skøyen, 0212 Oslo 21 80 21 80 postmottak@bun.oslo.kommune.no
Bydel Vestre Aker Oslo Sørkedalsveien 150 B, 0754 Oslo 21 80 21 80 postmottak@bva.oslo.kommune.no
Bydel Østensjø Oslo Postboks 39 Bogerud, 0621 Oslo 21 80 21 80 postmottak@bos.oslo.kommune.no
Cathinka Guldberg-Senteret Lovisenberg Oslo Lovisenberggata 7 B, 0456 Oslo 23 40 50 00 wiviann.teige@cathinka.no
Diakonhjemmet Omsorg as Ammerudlunden Sykehjem Oslo Ammerudveien 37, 0958 Oslo 22 82 13 00 siri.rinnan.gulpinar@diakonhjemmet.no
Diakonhjemmet Omsorg as Avd Hjemmetjenester Øst Oslo Selma Ellefsens Vei 6, , 0581 Oslo 22 37 33 00 omsorg@diakonhjemmet.no
Diakonhjemmet Omsorg as Hjemmetjeneste Vest Oslo Borgenveien 3, , 0370 Oslo 22 37 33 00 omsorg@diakonhjemmet.no
Diakonhjemmet Omsorg as Sagenehjemmet Oslo Maridalsveien 177 C, , 0469 Oslo 23 00 73 00 post@sagenehjemmet.no
Diakonhjemmet Sykehus as Oslo Postboks 23 Vinderen, 0319 Oslo 22 45 15 00 postmottak@diakonsyk.no
Ecura Hjemmetjenester Oslo Østensjøveien 14, 0661 Oslo 22 68 89 91 birthe.bergseth@ecura.no
Grefsenhjemmet Oslo Ogmunds Vei 18 B, 0488 Oslo 22 79 78 10 postmaster@grefsenhjemmet.no
Lhl - Sofienbergsenteret Oslo Helgesens Gate 62, 0558 Oslo 23 42 24 00 post.sofienberg@lovisenberg.no
Lovisenberg Diakonale Sykehus as Oslo Postboks 4970 Nydalen, 0440 Oslo 23 22 50 00 post@lds.no
Lovisenberg Omsorg 2 as - St. Hanshaugen Omsorgssenter Oslo Postboks 4246 Nydalen, 0401 Oslo 48 86 77 12 bjorn.erik.sorli@lhl.no
Lovisenberg Omsorg as Paulus Sykehjem Oslo Sannergata 1 B, 0557 Oslo 23 42 20 20 silje.haugo@attendo.no
Lovisenberg Omsorg as Romsås Sykehjem Oslo Romsås Senter 1, 0970 Oslo 23 43 56 00 postmottak.romsas@sye.oslo.kommune.no
Lovisenberg Omsorg as Rødtvet Sykehjem Oslo Rødtvetveien 40, 0955 Oslo 23 42 18 50 anne.hartvedt@attendo.no
Norlandia Care Norge as - Oppsal Sykehjem Oslo Fjellstuveien 64, 0982 Oslo 22 78 66 62 oppdl@norlandiacare.no
Norlandia Hjemmeomsorg Oslo Ole Deviks Vei 44, 0668 Oslo 22 67 80 00 post@oho.no
Oslo Kommune Barne- og Familieetaten Oslo Postboks 6726 St Olavs Plass, 0130 Oslo 23 42 80 00 postmottak@bfe.oslo.kommune.no
Oslo Kommune Velferdsetaten Oslo Postboks 30 Sentrum, 0101 Oslo 23 16 80 80 postmottak@vel.oslo.kommune.no
Oslo Universitetssykehus Hf Oslo Postboks 4956 Nydalen, 0424 Oslo 22 11 80 80 post@oslo-universitetssykehus.no
Skbo - Ammerudhjemmet Bo- og Kultursenter Oslo Ammerudveien 45, 0985 Oslo 23 33 53 00 firmapost.ammerudhjemmet@bymisjon.no
Skbo - Bekkelagshjemmet Oslo Ekebergveien 122, 1178 Oslo 23 16 83 00 miriam.hasle@skbo.no
Skbo - Vålerengahjemmet Bo- og Kultursenter Oslo Etterstadgt. 10, 0658 Oslo 23 03 58 40 valerenga@bymisjon.no
Stendi Senior as Lambertseter Sykehjem Oslo Østerliveien 42, 1153 Oslo 23 43 55 03 irene.voldheim@aleris.no
Stiftelsen Holmenkollen Dagsenter og Boliger Oslo Setra Vei 16 C, 0786 Oslo 22 70 34 50 admin@hdb.no
Stiftelsen Nordberghjemmet Oslo Carl Kjelsens Vei 23 C, 0860 Oslo 22 70 12 00 ls@nordberghjemmet.no
Stiftelsen Radarveien Oslo Postboks 31 Lambertseter, 1101 Oslo 23 38 34 00 radarveien@radarveien.no
Stiftelsen Ragna Ringdals Dagsenter Oslo Hans Nielsen Hauges Gate 44 A, 0481 Oslo 23 40 08 00 rrd@rrd.no
Sye - Abildsøhjemmet Oslo Løvsetdalen 2, 1188 Oslo 23 43 25 00 postmottak.abr@sye.oslo.kommune.no
Sye - Bjølsenhjemmet Oslo Mor Go'hjertas Vei 22, 0469 Oslo 23 43 37 00 postmottak.bjolsenhjemmet@sye.oslo.kommune.no
Sye - Ellingsrudhjemmet Oslo Henrik Sørensens Vei 44, 1065 Oslo 23 43 49 00 postmottak.ellingsrudhjemmet@sye.oslo.kommune.no
Sye - Furusethjemmet Oslo Trygve Lies Plass 3, 1051 Oslo 23 43 38 00 postmottak.furuset@sye.oslo.kommune.no
Sye - Ilahjemmet Oslo Kingos Gate 12, 0457 Oslo 23 43 43 00 postmottak.ilahjemmet@sye.oslo.kommune.no
Sye - Kantarellen Bo- og Rehabiliteringssenter Oslo Mortensrudveien 185, 1283 Oslo 23 49 67 00 stotteavdeling.kantarellen@stendi.no
Sye - Langerud Sykehjem Oslo Skullerudveien 45, 1188 Oslo 23 43 34 00 postmottak.langerud@sye.oslo.kommune.no
Sye - Lilleborg Helsehus Oslo Dynekilgata 20, 0569 Oslo 23 43 50 00 postmottak.lilleborg@sye.oslo.kommune.no
Sye - Lillohjemmet Oslo Kapellveien 68, 0487 Oslo 23 47 38 00 postmottak.lillohjemmet@sye.oslo.kommune.no
Sye - Lindeberg Sykehjem Oslo Lindebergveien 10, 1069 Oslo 23 43 60 01 postmottak.lindeberghjemmet@sye.oslo.kommune.no
Sye - Madserudhjemmet Oslo Madserud Allé 35, 0274 Oslo 23 43 41 00 maddl@norlandiacare.no
Sye - Majorstuhjemmet Oslo Trudvangveien 38, 0363 Oslo 23 42 96 00 postmottak.majorstutunet@sye.oslo.kommune.no
Sye - Manglerudhjemmet Oslo Enebakkveien 158, 0680 Oslo 23 43 47 00 post.manglerudhjemmet@lovisenberg.no
Sye - Midtåsenhjemmet Oslo Midtåsen 30, 1166 Oslo 22 74 89 14 postmottak.midtasenhjemmet@sye.oslo.kommune.no
Sye - Nordseterhjemmet Oslo Nyquistveien 28, 1176 Oslo 234735250 postmottak.nordseterhjemmet@sye.oslo.kommune.no
Sye - Silurveien Sykehjem Oslo Silurveien 4/6, 0380 Oslo 23 43 42 00 postmottak.silurveien@sye.oslo.kommune.no
Sye - Solfjellhøgda Helsehus Oslo Solfjellshøgda 23, 0677 Oslo 23 43 40 00 postmottak.solfjellshogdahelsehus@sye.oslo.kommune.no
Sye - Solvang Helsehus Oslo Regnbueveien 2 A, 0664 Oslo 23 43 51 00 postmottak.solvang@sye.oslo.kommune.no
Sye - Stovnerskoghjemmet Oslo Ruths Vei 4, 0980 Oslo 23 43 32 00 postmottak.stovnerskogen@sye.oslo.kommune.no
Sye - Ullern Helsehus Oslo Ullernschausseen 111a, 0284 Oslo 22 95 28 22 postmottak.ullerntunet@sye.oslo.kommune.no
Sye - Ullernhjemmet Oslo Pastor Fangens Vei 26, , 0877 Oslo 23 43 57 01 postmottak.ullerntunet@sye.oslo.kommune.no
Sye - Uranienborghjemmet Oslo Industrigata 20, 0353 Oslo 23 42 53 00 eldin.hasanagic@aleris.no
Sye - Villa Enerhaugen Oslo Smedgata 30, 0651 Oslo 23 43 31 50 postmottak.villaenerhaugen@sye.oslo.kommune.no
Sye - Vinderenhjemmet Oslo Forskningsveien 5, 0373 Oslo 23 47 62 70 postmottak.vinderen@sye.oslo.kommune.no
Sye - Økernhjemmet Oslo Økernveien 151, 0580 Oslo 23 43 53 00 postmottak.okern@sye.oslo.kommune.no
Unicare Bab as Oslo Postboks 3738 Etterstad, 0609 Oslo 45 26 20 00 postbab@unicare.no
Villa Skaar Kajalund as Oslo Sollerudveien 35, , 0283 Oslo 22 12 00 81 kajalund@villaskaar.no