Nelfo Oslo og Omegn

Opplæringskontor

Kontaktinformasjon

E post post@nelfo-oslo.no
Navn Nelfo Oslo og Omegn
Besøksadresse Stanseveien 25, 0976 Oslo
Postadresse Stanseveien 25
0976 Oslo
Telefon 22 91 83 13 / 22 91 83 10

Opplæringstilbud

1. år
2. år
3. år
4. år
5. år

Yrkesfaglig

Elektro og datateknologi
Elektrikerfaget (3. år, Varighet: 2.5 år)

Medlemsbedrifter

Elektro og datateknologi

Elektrikerfaget Kommune Adresse Telefon E-post
Aba Elektro as Oslo Osloveien 10, 1534 Moss 22 97 07 50 svein@aba.no
Abildsø Elektriske as Oslo John G Mattessons V.4, 0619 Oslo 22 76 70 00 post@abildsoelektriske.no
Abmas Elektro as Oslo Stanseveien 18, 0975 Oslo 47 80 07 98 trond@elektrikerne.no
Adr Elektro as Oslo Solbergliveien 7, 0671 Oslo 90 58 53 68 dag@adrelektro.no
Af Energi as Oslo Postboks 6272 Etterstad, 0603 Oslo 22 89 11 00 info.emt@afgruppen.no
Af Gruppen Norge as Oslo Postboks 6272 Etterstad, 0603 Oslo 22 89 11 00 firmapost@afgruppen.no
Ag Installasjon as Oslo Grenseveien 82, 0663 Oslo 23 24 91 50 firmapost@ag-installasjon.no
Ak1 Elektro as Oslo Enebakkveien 302b, 1188 Oslo 90 69 09 58 kjetill@ak1-elektro.no
Aker Elektriske as Oslo Fredrik Selmers Vei 2, , 0663 Oslo 91 14 10 91 knut@akerelektriske.no
Aksjeselskapet Elektro Gruppen Oslo Postboks 91, 1483 Hagan 93 09 41 01 helge@el-gruppen.no
Al Elektro as Oslo Sandstuveien 70 A-1, 0680 Oslo 99 09 92 77 eivind@alel.no
Alna Elektro as Oslo Professor Birkelands Vei 26a, 1081 Oslo 40 08 80 05 post@alnaelektro.no
Arkel Oslo as Oslo Sofienberggata 55, 0563 Oslo 22 68 76 00 oslo@arkel.no
Assemblin as Avd Elektro Oslo Oslo Økernveien 121, 4. Etasje, 0579 Oslo 23 12 86 50 post@assemblin.no
Atom Elektro as Oslo Gladengveien 3 B, 0661 Oslo 47 47 20 60 firmapost@atomelektro.no
Aventi Installation as Oslo Østre Aker Vei 19, 0581 Oslo 22 10 67 70 christer.skogstrand@aventi.no
Aziz as Oslo Bjørnåsveien 112, , 1272 Oslo 90 18 22 79 Elektrotjenester@gmail.com
Bb Elektro as Oslo Postboks 125 Leirdal, 1009 Oslo 22 90 94 40 bjorn@bbelektro.no
Be Elektro Ender as Oslo Gladengveien 16, 0661 Oslo 23 03 19 40 be-elektro@be-elektro.no
Bedre Elektro as Oslo C/O Tore Bjerke Børsteveien 2b, 0585 Oslo 46 41 93 21 knut.en@online.no
Berg og Sandboe Elektro Oslo Smalvollveien 44, 0667 Oslo 91 13 51 92 post@bergogsandboe.no
Billkvam & Fagerhaug as Oslo Ole Deviks Vei 44, 0668 Oslo 22 80 39 70 post@billkvam-fagerhaug.no
Bravida Norge as Oslo Postboks 313 Økern, 0511 Oslo 81 00 10 20 oslo@bravida.no
Brb Elektro as Oslo Persveien 32, 0581 Oslo 46 39 39 06 arek@brbelektro.no
Cabesa Elektro as Oslo Østre Aker Vei 207, , 0975 Oslo 41 86 00 20 ll@cabesa.no
Caverion Norge as Avd Oslo Prosjekt Oslo Postboks 6260 Etterstad, 0603 Oslo 22 87 40 00 kristine.wendt@caverion.com
Caverion Norge as Avd Oslo Service Oslo Postboks 6260 Etterstad, 0603 Oslo 95 27 99 94 oddgeir.laksrud@caverion.com
Centrum Elektriske as Oslo Brynsveien 18, 0667 Oslo 22 04 48 80 firmapost@centrumelektriske.no
City Elektro as Oslo Kalbakkstubben 11, 0951 Oslo 22 25 67 40 post@cityelektro.no
Comfort Elektro as Oslo Enebakkveien 119, 0680 Oslo 91 81 47 90 edmund@comfort-el.no
Connect Electro as Oslo Strømsveien 258, 0668 Oslo 22 65 10 10 post@connect-electro.no
Danor Elektro as Oslo Dronningens Gate 13, 0152 Oslo 22 33 06 80 post@danorelektro.no
Datek Installasjon as Oslo Ulvenveien 111, 0665 Oslo 22 88 66 00 datek@datek-inst.no
Datelco as Oslo Postboks 184 Manglerud, 0612 Oslo 22 67 20 62 firmapost@datelco.no
De Elektro as Oslo Sandstuveien 70, 0680 Oslo 95 07 15 99 post@de-elektro.no
De Elektro Prosjekt as Oslo Sandstuveien 70 F, 0680 Oslo 47 46 29 73 carl-andre@de-elektro.no
E Verket Elektroinstallasjon as Oslo Johan Scharffensbergsvei 91, 0694 Oslo 91 10 22 99 ove@e-verket.as
E. Halvorsen Elektro as Oslo Trondheimsveien 436 B, 0962 Oslo 22 16 58 50 firmapost@ehelektro.no
Eda Elektro-Data Oslo as Oslo Postboks 84 Haugenstua, 0915 Oslo 22 79 59 00 o-firmapost@eda.no
Eiklid & Ekdahl Elektro as Oslo Stanseveien 9, 0975 Oslo 22 16 19 40 post@eee.no
Ekeberg Elektro Service as Oslo Ekebergveien 193b, 1162 Oslo 48 02 04 44 post@eelektro.no
El Effekt as Oslo Grenseveien 71, 0663 Oslo 23 24 63 00 firmapost@el-effekt.no
El It Elektro as Oslo Postboks 114 Kalbakken, 0902 Oslo 47 62 11 11 post@el-it.no
El Kraft Elektro as Oslo Selma Ellefsens Vei 6, , 0581 Oslo 99 40 90 50 post@elkraftelektro.no
El Metier as Oslo Ryensvingen 15, , 0680 Oslo 48 25 01 24 Sigurd@elmetier.no
El-Con as Oslo Østensjøveien 62, 0667 Oslo 93 44 54 77 post@el.con.no
Electro-Spesialisten as Oslo Kjølberggt. 9, 0653 Oslo 23 03 66 66 post@elspes.no
Elektriker Gruppen as Oslo Oluf Onsums Vei 9, 0680 Oslo 22 04 04 04 post@elektrikergruppen.no
Elektriker'n Majorstua as Oslo Svalbardveien 2 B, 0375 Oslo 22 60 95 15 post@em.no
Elektrikertjenesten as Oslo Ekebergveien 312, 1166 Oslo 23 16 80 70 firmapost@etjenesten.no
Elektrisk as Oslo Sandakerveien 24 D, Bygg F4, 0473 Oslo 22 87 16 00 post@elektrisk.no
Elektro Nettverk Service as Oslo Agmund Bolts Vei 57, 0664 Oslo 22 07 85 30 post@elektronettverk.no
Elektro Solutions as Oslo Rathkes Gate 6, 0558 Oslo 48 03 60 39 ole.marius.bakke@elektrosolutions.no
Elektro- Sivert Installasjon as Oslo Postboks 56 Stovner, 0913 Oslo 23 34 45 56 firmapost@elektro-sivert.no
Elektro-Fagmannen as Oslo Strømsveien 325, 1081 Oslo 22 90 97 90 dagharald@elektro-fagmannen.no
Elektro-Kontakten as Oslo Enebakkveien 302, 1188 Oslo 22 64 27 69 post@elektro-kontakten.no
Elektro-Miljø as Oslo Østensjøveien 16, 0661 Oslo 93 20 75 85 egil@elektro-miljo.no
Elektro-Nytt as Oslo Postboks 5131, 0302 Oslo 23 08 52 00 post@elektro-nytt.no
Elektro-Team as Oslo Sinsenveien 38, 0585 Oslo 22 08 68 50 ketil@elektro-team.as
Elektrofil as Oslo Hans Nielsens Hauges Gate 50 C, 0481 Oslo 22 22 54 99 post@elektrofil.as
Elektroinnovasjon as Oslo Kværnerveien 3, 0192 Oslo 46 65 21 84 ks@elinnovasjon.no
Elektrokompetanse as Oslo Postboks 81 Lambertseter, 1101 Oslo 22 26 33 75 knud@elektrokompetanse.no
Elektrokonsept as Oslo Hoffsveien 27, 0275 Oslo 22 23 44 44 post@elektrokonsept.no
Elmann as Oslo Tvetenveien 164, 0671 Oslo 22 70 00 33 post@elmann.no
Elvern As Oslo Bogstadveien 27 B , 0355 Oslo 45 00 76 13 andre@elvern.no
Enviro Elektro as Oslo Selma Ellefsens Vei 6, , 0581 Oslo 93 29 16 23 Eivind@enviroelektro.no
Exact Elektro As Oslo Fjellgata 1, 0566 Oslo 47 17 05 02 post@exact-elektro.no
Fagerborg Installasjon as Oslo Thereses Gate 22, 0168 Oslo 23 19 68 78 post@fagerborg.no
Fel Elektro as Oslo Hauanveien 41, , 3031 Drammen 99 40 05 05 Krister@felelektro.no
Fjell Elektrikeren as Oslo Borger Withs Gate 7, 0482 Oslo 90 70 80 85 post@fjellelektrikeren.no
Flexibel as Oslo Haakon Tveters Vei 49, 0686 Oslo 46 41 75 71 post@flexibel.as
Flovild Elektro as Oslo Postboks 182 Bryn, 0611 Oslo 23 24 62 60 firmapost@flovild-elektro.no
Focus Elektro as Oslo Smalvollveien 58, 0667 Oslo 22 65 69 55 post@focuselektro.no
Gnisten Installasjon as Oslo St.halvards Gate 39, 0192 Oslo 23 24 07 50 roy@gnisten.no
Gp Elektro as Oslo Storoveien 41, 0487 Oslo 91 63 48 20 gaute@gp-elektro.no
Granitor Electro as Oslo Eikenga 31, 0579 Oslo 22 87 88 50 kjetil.proven@granitor.no
Granrud Elektriske as Oslo Lettvintveien 39, 0487 Oslo 22 15 20 26 post@granrud-el.no
Grorud Elektro- Service as Oslo Pastor Blaauws Vei 16, 0962 Oslo 22 80 38 95 helge@ghs.no
Grønnstrøm As Oslo Stockfleths Gate 38, 0461 Oslo 92 42 39 00 anders.skarstein@grstrom.no
Gulbrandsen & Olimb as Oslo Tvetenveien 164, 0671 Oslo 22 80 37 50 jan@g-o.no
H-I Elektro as Oslo Lakkegata 73, 0562 Oslo 22 67 89 00 post@h-i.no
Hako Elektro as Oslo Postboks 6232 Etterstad, 0603 Oslo 23 05 81 30 post@hako-elektro.no
Haltuff Elektro as Oslo Grindbakken 50, 0764 Oslo 22 14 60 32 runa@h-elektro.no
Hauge Elektro as Oslo Brobekkveien 80 C, 0582 Oslo 22 02 65 00 th@hauge-elektro.no
Hgn Elektro as Oslo Strømsveien 223, 0668 Oslo 92 48 58 56 post@hgnelektro.no
Hoel Elektro as Oslo Frydenbergveien 46 B, 0575 Oslo 22 60 27 60 hoelelektro@hoelelektro.no
Holth Elektro as Oslo Bjørnefaret 4, 1270 Oslo 21 44 97 70 post@holthelektro.no
Hrs Elektro as Oslo Professor Birkelands Vei 24c, , 1081 Oslo 41 31 73 46 marius@hrs-elektro.no
Ikt Elektro as Oslo Brobekkveien 104, 0582 Oslo 22 65 20 00 henning@ikt-elektro.no
Ing. F. Wickstrøm as Oslo Bjørnerudveien 13, 1266 Oslo 23 37 84 50 post@wickstrom.no
Ing. Hans Becker as Oslo Pottemakerveien 6 B, 0954 Oslo 22 90 11 30 truls@hans-becker.no
Ing. Morten Fure as Elektroentreprenøren Oslo Smalvollvn 26/28, 0667 Oslo 22 72 79 50 post@fure.no
Ing. Tidemand as Oslo St. Olavs Plass 3, 0165 Oslo 22 36 85 20 firmapost@tidemand.no
Ingeniør Ivar Pettersen as Avd Oslo Oslo Postboks 166 Bragernes, 3001 Drammen 32 21 21 21 geir.ivar@pettersen.no
Installatørene as Oslo Ensjøveien 22, 0661 Oslo 93 07 99 70 firmapost@installatorene.no
Jan og Jo Elektro as Oslo Postboks 45 Alnabru, 0614 Oslo 22 67 27 00 firmapost@jjelektro.no
Jordet Elektro as Oslo Rognerudveien 53, 0681 Oslo 22 26 14 00 post@jordetelektro.no
Kampen Installasjon as Oslo Bøgata 10, 0655 Oslo 22 19 75 93 post@kampeninstallasjon.no
Komplett Elektro Installasjon as Oslo Caspar Stormsvei 16, 0664 Oslo 24 04 72 00 post@keias.no
Kontakt El-Installasjon as Oslo Ole Deviks Vei 44, 0668 Oslo 22 69 55 90 lars@kontakt-elektro.no
Kvikk Installasjon as Oslo Postboks 7 Linderud, 0517 Oslo 22 64 27 07 stein@kvikkinstallasjon.no
Kåre Hagen & Co as Oslo Frysjaveien 33, , 0884 Oslo 91 12 91 40 henrik@kh-elektro.no
Leithe & Christiansen as Oslo Postboks 157 Bryn, 0611 Oslo 23 05 14 70 post@lc.no
Ljan Elektro as Oslo Storåsveien 10, , 1169 Oslo 90 77 41 06 kjetil.foss@ljanelektro.no
Lys og Varme as Oslo Oslo Gate 23, 0192 Oslo 22 68 06 90 post@lysogvarme.no
Lysmester'n as Oslo Haslevangen 45 C, 0579 Oslo 92 44 49 60 jantore@lysmestern.no
Lyspunktet as Oslo Alnabruv 9, 0668 Oslo 22 88 17 40 post@lyspunktet.no
Lysteknikk Elektroentreprenør as Oslo Olaf Helsetsvei 8, 0694 Oslo 23 24 29 00 firmapost@lysteknikk.no
Max Elektro as Oslo Professor Birkelands Vei 32, , 1081 Oslo 40 74 10 00 nordin@maxelektro.no
Melstedt Elektro as Oslo Raschs Vei 18 B, 1178 Oslo 22 76 90 40 melsted@melsted.no
Meltek As Oslo C/O Tobias Melleberg, Opsalvegen 58, 2008 Fjerdingby 40 18 44 01 post@meltek.no
Mesta as Elektro Sør Oslo Postboks 253, 1326 Lysaker
Mj Elektro as Oslo Alfaset 3. Industrivei 8, 0668 Oslo 92 89 29 20 magne@mjelektro.no
Moen-Elektro as Oslo Postboks 4635 Nydalen, 0405 Oslo 92 06 34 32 meelektro@broadpark.no
Myhre El as Oslo Enebakkveien 150, 0680 Oslo 90 79 80 96 stig@mhe.no
Ncc Norge as Oslo Postboks 93 Sentrum, 0104 Oslo 22 98 68 00 firmapost@ncc.no
Nor Elektro as Oslo Professor Birkelands Vei 32, 1081 Oslo 41 39 10 20 post@norelektro.no
Nordstrand Elektro På Timen as Oslo Postboks 138 Nordstrand, Sandstuveien 46, 1184 Oslo, 1112 Oslo 90 92 19 00 firmapost@nordstrand-elektro.no
Norelco as Elektro Entreprenør Oslo Strømsveien 185, 0665 Oslo 22 72 15 72 firmapost@norelco.no
Norsk El-Entreprenør as Oslo Sandstuveien 70 A, 0680 Oslo 23 39 35 00 jl@nee.as
Norsk Elektro as Oslo Gamleveien 429, 1484 Hakadal 22 67 87 87 tommy@norskelektro.no
O Stabell Elektriske as Oslo Schweigaards Gate 34f, 0191 Oslo tore@ostabell.no
Oneco Elektro as Avd Brynsveien Oslo Oslo Postboks 6155 Etterstad, 0602 Oslo 04090 post@sonnico.no
Oneco Elektro as Avd Ole Deviks Vei Oslo Oslo Ole Deviks Vei 6b, 0666 Oslo 23 05 19 00 elektro@oneco.no
Oneco Networks as Oslo Alf Bjerkes Vei 1, 0582 Oslo 91 86 74 00 robert.gronhaug@oneco.no
Optimal Elektro as Oslo Haugeråsen 105, 1480 Slattum 91 90 04 05 fredrik@optimalelektro.no
Oslo & Akershus El-Installasjon as Oslo Grefsenveien 12, 0482 Oslo 40 04 00 46
Oslo Akershus Elektro og Klima as Oslo Sandstuveien 60a, , 1184 Oslo 48 50 09 77 christer@oaek.no
Oslo Electro Company Oslo Kværnervn. 3, 0192 Oslo 22 68 68 80 post@oec-as.no
Oslo Elektriske as Oslo Ole Deviks Vei 44, 0668 Oslo 48 13 14 21 fs@oslo-elektriske.no
Oslo Elektro Service as Oslo Rådyrveien 13, 0595 Oslo 22 25 98 80 jaj@osloelektroservice.no
Oslo Vest Elektro as Oslo Ullern Allé 2, 0381 Oslo 40 52 40 40 post@oslovestelektro.no
Pollux Installasjon Oslo Ryensvingen 2, 0680 Oslo 91 79 68 54 thomas@pollux.no
Powertech Elektro Services Oslo Etterstadsletta 89b, 0660 Oslo 41 38 60 24 post@ptes.no
Proff Elektriker as Oslo Sanner Gata 32, 0557 Oslo 98 29 33 33 post@proffelektriker.no
Proxll as Oslo Postboks 6730 Etterstad, 0609 Oslo 22 08 81 00 firmapost@proxll.no
Robust Elektro as Oslo Amund Hellands Vei 4 C, 1166 Oslo 91 66 70 80 thomas@robustelektro.no
Røa Elektriske as Oslo Aslakveien 14 B, 0753 Oslo 22 50 75 00 post@roaelektriske.no
Rødal & Myhrer Elektro as Oslo Ulsrudv 20, 0690 Oslo 23 12 70 50 post@rmelektro.no
S B Pettersen Elektro as Oslo Sandstuveien 60 A, 1184 Oslo 22 98 73 73 post@sb-pettersen.no
Sagene Elektro as Oslo Pb 64 Torshov, 0412 Oslo 46 70 70 50 post@sageneelektro.no
Sds Elektro as Oslo Midtveien 15, 0583 Oslo 91 14 20 00 stian@sdselektro.no
Skanska Norge as Oslo Postboks 1175 Sentrum, 0107 Oslo 40 00 64 00 morten.sagvolden@skanska.no
Skogheim El Installasjon as Oslo Postboks 138, 2901 Fagernes 99 88 82 28 olemskog@online.no
Smart Elektro as Oslo Karihaugveien 89, 1086 Oslo 40 62 32 00 service@smartelektro.no
Solberg Elektro as Oslo Østre Aker Vei 213, 0975 Oslo 22 08 09 50 post@solbergelektro.no
Solid Elektro as Oslo Stanseveien 27, 0976 Oslo 40 17 79 87 kabat@solidelektro.no
Sterk-Elektro as Oslo Postboks 204 Alnabru, 0614 Oslo 22 07 10 50 thor@sterkelektro.no
Stoplight Elektro as Oslo Postboks 4692 Nydalen, 0405 Oslo 90 50 11 90 post@stoplightelektro.no
Storm Elektro as Oslo Sandstuveien 70 B, 0680 Oslo 22 14 20 00 pkleve@stormelektro.no
Storo Elektro as Oslo Frennings Vei 3, 0588 Oslo 22 22 41 10 Trond@storoelektro.no
T Elektro as Oslo Postboks 627 Løren, 0507 Oslo 97 75 72 72 tegulli2@online.no
Tallberg Elektro as Oslo Stanseveien 4, 0975 Oslo 22 79 66 40 post@tallberg.no
Tandbergs Elektriske as Oslo Grønlandsleiret 14, 0190 Oslo 22 17 37 40 harald@tandbergs.com
Tingvalla Elektro as Oslo Jotunveien 6, 1185 Oslo 22 07 17 50 lund.espen@vikenfiber.no
Torshov Elektro as Oslo Bentsebrugata 13 F, 0476 Oslo 90 10 59 14 haugen@torshovelektro.no
Trg-Elektro as Oslo Nils Hansens Vei 14, 0667 Oslo 22 72 18 90 post@trg-elektro.no
Trygg Elektro as Oslo Postboks 84 Manglerud, 0612 Oslo 90 40 10 00 post@tryggelektro.com
Ullern Elektro as Oslo Ullernchausséen 117, 0284 Oslo 92 89 57 75 andre@ullernelektro.no
Utgår-Lefdal Installasjon as Avd Oslo Oslo Fornebuveien 11, 1366 Lysaker 23 05 13 20
V El Installasjon as Oslo Postboks 1049 Hoff, 0218 Oslo 40 69 79 00 post@v-el.no
Veidekke Entreprenør as Oslo Postboks 506 Skøyen, 0214 Oslo 21 05 50 00 firmapost@veidekke.no
Vestre Aker Elektro as Oslo Hoffsveien 11, 0275 Oslo 92 64 14 64 post@vestreakerelektro.no
Vikan Elektro as Oslo Professor Birkelands Vei 24c, , 1081 Oslo 21 06 40 40 kenneth@vikanelektro.no
Vinderen Elektro as Oslo Slemdalsveien 70a, 0373 Oslo 22 28 52 22 post@vinderenelektro.no
Visjonel as Oslo Maridalsveien 64 C, 0458 Oslo 22 71 52 22 pal.einar@visjonel.no
Vital Elektro as Oslo Greverudhagan 21, 1415 Oppegård 22 60 16 00 kontakt@vitalelektro.no
Vito Elektro Service as Oslo St.halvards Gate 39, 0192 Oslo 92 48 47 70 post@vitoelektro.no
Wethal El-Fag as Oslo Kjølberggata 27, 0653 Oslo 22 37 56 00 post@wethal.no
Wist Mikaelsen & Gifstad as Oslo Brobekkveien 68, 0598 Oslo 22 15 39 05 firmapost@wmg.no
Kulde- og varmepumpeteknikkfaget Kommune Adresse Telefon E-post
Abk-Qviller as Oslo Postboks 64 Vollebekk, 0516 Oslo 23 17 05 20 fv@abkqviller.no
Caverion Norge as Avd Oslo Service Oslo Postboks 6260 Etterstad, 0603 Oslo 95 27 99 94 oddgeir.laksrud@caverion.com
Coolteam As Oslo Professor Birkelands Vei 24 D, 1081 Oslo 22 90 19 00 post@coolteam.no
Eptec Energi as Avd Oslo Oslo Biskop Jens Nilssøns Gate 5, 0659 Oslo 23 24 46 60 eptec@eptec.no
Johnson Controls Norway as - Avd. Refrigertion Oslo Ensjøveien 23 B, 0661 Oslo 23 03 52 30 firmapost@jci.com
Pingvin Klima as Oslo Grensesvingen 9, 0661 Oslo 22 65 04 15 jim.johansen@pingvinklima.no
Thermo Control as Oslo Ryensvingen 11, 0680 Oslo 23 16 95 00 regnskap@tco.as
Telekommunikasjonsmontørfaget Kommune Adresse Telefon E-post
Abmas Elektro as Oslo Stanseveien 18, 0975 Oslo 47 80 07 98 trond@elektrikerne.no
Assemblin as Avd Elektro Oslo Oslo Økernveien 121, 4. Etasje, 0579 Oslo 23 12 86 50 post@assemblin.no
Bravida Norge as Oslo Postboks 313 Økern, 0511 Oslo 81 00 10 20 oslo@bravida.no
Caverion Norge as Avd Oslo Service Oslo Postboks 6260 Etterstad, 0603 Oslo 95 27 99 94 oddgeir.laksrud@caverion.com
Datek Installasjon as Oslo Ulvenveien 111, 0665 Oslo 22 88 66 00 datek@datek-inst.no
Eda Elektro-Data Oslo as Oslo Postboks 84 Haugenstua, 0915 Oslo 22 79 59 00 o-firmapost@eda.no
Enviro Elektro as Oslo Selma Ellefsens Vei 6, , 0581 Oslo 93 29 16 23 Eivind@enviroelektro.no
Lysteknikk Elektroentreprenør as Oslo Olaf Helsetsvei 8, 0694 Oslo 23 24 29 00 firmapost@lysteknikk.no
Nelfo Oslo og Omegn Oslo Stanseveien 25, 0976 Oslo 22 91 83 13 post@nelfo-oslo.no
Oneco Elektro as Avd Brynsveien Oslo Oslo Postboks 6155 Etterstad, 0602 Oslo 04090 post@sonnico.no
Oneco Networks as Oslo Alf Bjerkes Vei 1, 0582 Oslo 91 86 74 00 robert.gronhaug@oneco.no
Oneco Technologies as Avd Oslo Oslo Postboks 6171, 5892 Bergen 91 00 91 00 technologies@oneco.no