Kontaktinformasjon til tilbydere av barne- og ungdomsarbeiderfaget

Tilbake til oversikt over programområder

Opplæringskontor og medlemsbedrifter

Navn Kommune Adresse Telefon E-post Nettsted
O.K for Helse- og Oppvekstfag Oslo Postboks 435 Sentrum, 0103 Oslo
Besøk Aker Helsearena, Trondheimsveien 235, 0316 Oslo
22 42 44 40 Postmottak.oho@sye.oslo.kommune.no
Arnebråtveien Barnehage as Oslo Arnebråtveien 73, 0771 Oslo
95 00 77 46 janne@barnehagenett.no
Asperud Fus Barnehage as Oslo Asperudåsen 57, , 1258 Oslo
99 12 05 62 dl.asperud@bhg.no
Bydel Alna Oslo Postboks 116 Furuset, 1001 Oslo
Besøk Trygve Lies Plass 1, 1051 Oslo
21 80 21 80 postmottak@bal.oslo.kommune.no
Bydel Bjerke Oslo Postboks 13 Økern, 0508 Oslo
Besøk Økernveien 145, 0580 Oslo
21 80 21 80 postmottak@bbj.oslo.kommune.no
Bydel Frogner Oslo Postboks 2400 Solli, 0201 Oslo
Besøk Drammensveien 60, 0271 Oslo
21 80 21 80 postmottak@bfr.oslo.kommune.no
Bydel Gamle Oslo Oslo Postboks 9406 Grønland, 0135 Oslo
Besøk Christian Kroghsgate 16, 0186 Oslo
21 80 21 80 postmottak@bgo.oslo.kommune.no
Bydel Grorud Oslo Ammerudvn 22, 0958 Oslo
21 80 21 80 postmottak@bgr.oslo.kommune.no
Bydel Grünerløkka Oslo Postboks 2128 Grünerløkka, 0505 Oslo
Besøk Markveien 57, 0505 Oslo
23 42 26 00 postmottak@bga.oslo.kommune.no
Bydel Nordre Aker Oslo Postboks 4433 Nydalen, 0403 Oslo
Besøk Nydalsveien 21, 0484 Oslo
21 80 21 80 postmottak@bna.oslo.kommune.no
Bydel Nordstrand Oslo Postboks 98 Nordstrand, 1112 Oslo
Besøk Langbølgen 1, 1150 Oslo
21 80 21 80 postmottak@bns.oslo.kommune.no
Bydel Sagene Oslo Thorvald Meyers Gate 7, 0555 Oslo
21 80 21 80 postmottak@bsa.oslo.kommune.no
Bydel St. Hanshaugen Oslo Postboks 6999 St. Olavs Plass, 0130 Oslo
Besøk Stensberggata 25- 27, 0170 Oslo
21 80 21 80 postmottak@bsh.oslo.kommune.no
Bydel Stovner Oslo Karl Fossums Vei 30, 0985 Oslo
21 80 21 80 postmottak@bsr.oslo.kommune.no
Bydel Søndre Nordstrand Oslo Postboks 180 Holmlia, 1203 Oslo
Besøk Rosenholmveien 22, 1252 Oslo
21 80 21 80 postmottak@bsn.oslo.kommune.no
Bydel Ullern Oslo Postboks 43 Skøyen, 0212 Oslo
Besøk Hoffsveien 48, 0377 Oslo
21 80 21 80 postmottak@bun.oslo.kommune.no
Bydel Vestre Aker Oslo Sørkedalsveien 150 B, 0754 Oslo
21 80 21 80 postmottak@bva.oslo.kommune.no
Bydel Østensjø Oslo Postboks 39 Bogerud, 0621 Oslo
Besøk Olaf Helsets Vei 6, 0694 Oslo
21 80 21 80 postmottak@bos.oslo.kommune.no
Diakonhjemmets Barnehage Oslo Postboks 40 Vinderen, 0319 Oslo
Besøk Hartvig Halvorsens Vei 7, 0370 Oslo
22 96 38 20 stiftelsen@diakonhjemmet.no
Frelsesarmeens Barnehager Avd Regnbuen Oslo Regnbueveien 2 C, 0664 Oslo
23 03 93 30 regnbuen@frelsesarmeen.no
Holmenveien Barnehage Espira Oslo Holmenveien 19, 0374 Oslo
94 01 90 25 kristina.berger@espira.no https://holmenveien.espira.no
Høybråten Skole Oslo Bergtunveien 9, 1087 Oslo
90 81 97 10 ricke.muller@ude.oslo.kommune.no
Skytterbanen Fus Barnehage as Oslo Årvollveien 50g, , 0590 Oslo
46 91 66 85 dl.skytterbanen@bhg.no
Snippen Fus Barnehage as Oslo Flyveien 11, , 0770 Oslo
22 14 56 38 snapp.snippen@bhg.no
Søndre Dal Gård Barnehage as Oslo Avlangruds Vei 5, 1285 Oslo
22 76 49 50 mail@sdgb.no
Ude - Aktivitetsskolen Lambertseter Oslo Postboks 6127 Etterstad, 0602 Oslo
Besøk Langbølgen 22, 1155 Oslo
99 32 63 81 jannic0712@osloskolen.no
Ude - Ammerud Skole Oslo Ammerudveien 49, 0958 Oslo
22 90 24 00 ammerud@ude.oslo.kommune.no
Ude - Apalløkka Skole Oslo Postboks 4 Ammerud, 0904 Oslo
Besøk Tjernveien 12, 0957 Oslo
23 46 62 00 apallokka@ude.oslo.kommune.no
Ude - Bakås Skole Oslo Postboks 6127 Etterstad, 0602 Oslo
Besøk Karolinerveien 7, , 1061 Oslo
22 90 94 60 postmottak@ude.oslo.kommune.no
Ude - Bekkelaget Skole Oslo Postboks 54 Bekkelagshøgda, 1109 Oslo
Besøk Marienlundveien 1, 1178 Oslo
23 46 61 00 bekkelaget@ude.oslo.kommune.no
Ude - Berg Skole Oslo John Colletts Allé 106, 0870 Oslo
23 46 84 00 berg@ude.oslo.kommune.no
Ude - Bjerke Videregående Skole Oslo Postboks 10 Linderud, 0517 Oslo
Besøk Statsråd Mathiesens Vei 25, 0594 Oslo
23 46 85 40 bjerkevgs@ude.oslo.kommune.no
Ude - Bjølsen Skole Oslo Maridalsveien 172, 0469 Oslo
23 00 51 20 bjolsen@ude.oslo.kommune.no
Ude - Bjørndal Skole Oslo Postboks 6127 Etterstad, V/ Oslo Kommune Utdanningsetaten , 0602 Oslo
Besøk Granbergstubben 7, , 1275 Oslo
23 16 95 90 postmottak@ude.oslo.kommune.no
Ude - Bjørnholt Ungdomsskole Oslo Slimeveien 17, 1275 Oslo
23 46 36 00 bjornholt@ude.oslo.kommune.no bjornholt.vgs.no
Ude - Bjørnholt Videregående Skole Oslo Slimeveien 17, 1275 Oslo
23 46 36 00 postmottak@osloskolen.no bjornholt.vgs.no
Ude - Bjøråsen Skole Oslo Postboks 6127 Etterstad, Oslo Kommune Utdanningsetaten , 0602 Oslo
Besøk Sverre Iversens Vei 37, , 0972 Oslo
23 46 63 00 postmottak@ude.oslo.kommune.no
Ude - Bolteløkka Skole Oslo Postboks 6127 Etterstad, 0602 Oslo
Besøk Eugenies Gate 10, 0168 Oslo
23 46 64 50 postmottak@ude.oslo.kommune.no
Ude - Bryn Skole Oslo Teisenveien 40, 0666 Oslo
23 05 46 10 Bryn@ude.oslo.kommune.no
Ude - Disen Skole Oslo Kjelsåsveien 49, 0488 Oslo
22 89 35 00 disen@ude.oslo.kommune.no
Ude - Ellingsrudåsen Skole Oslo Harald Sohlbergs Vei 17, 1064 Oslo
23 47 97 00 ellingsrudasen@ude.oslo.kommune.no
Ude - Elverhøy Skole Oslo Sognsveien 212, 0863 Oslo
23 46 64 10 elverhoy@ude.oslo.kommune.no
Ude - Etterstad Videregående Skole Oslo Etterstadsletta 5, 0660 Oslo
23 46 70 70 postmottak@osloskolen.no
Ude - Fernanda Nissen Skole Oslo Sandakerveien 104, 0484 Oslo
95 79 29 49 fernandanissen@ude.oslo.kommune.no
Ude - Frydenberg Skole Oslo Frydenbergveien 46b, 0575 Oslo
23 46 85 00 postmottak@osloskolen.no
Ude - Furuset Skole Oslo Furusetveien 15, 1053 Oslo
22 90 78 20 postmattak@ude.oslo.kommune.no
Ude - Gamlebyen Skole Oslo Postboks 6127 Etterstad, V/ Oslo Kommune Utdanningsetaten, 0602 Oslo
Besøk Egedes Gate 3, 0192 Oslo
23 47 24 50 postmottak.gamlebyen@osloskolen.no
Ude - Godlia Skole Oslo Postboks 6127 Etterstad, V/ Oslo Kommune Utdanningsetaten, 0602 Oslo
Besøk Vetlandsveien 45, 0671 Oslo
22 75 74 00 sverre.andenaes@ude.oslo.kommune.no
Ude - Granstangen Skole Oslo Postboks 6127 Etterstad, 0602 Oslo
Besøk Granstangen 52, 1051 Oslo
95 91 07 24 synnove.ringstrom@ude.oslo.kommune.no
Ude - Grorud Skole Oslo Grorudveien 4, 0962 Oslo
23 46 62 50 grorud@ude.oslo.kommune.no
Ude - Groruddalen Skole Oslo Vestbyveien 13, 0976 Oslo
22 91 81 30 Groruddalen@ude.oslo.kommune.no
Ude - Grünerløkka Skole Oslo Toftes Gate 44, 0556 Oslo
23 46 42 00 Grunerlokka@ude.oslo.kommune.no
Ude - Hallagerbakken Skole Oslo Hallagerbakken 104, 1256 Oslo
23 16 93 50 hallagerbakken@ude.oslo.kommune.no
Ude - Haugen Skole Oslo Høybråtenveien 4, 1055 Oslo
23 34 42 00 Haugen@ude.oslo.kommune.no
Ude - Haugenstua Skole Oslo Smiuvegen 257, 0981 Oslo
23 34 44 50 haugenstua@ude.oslo.kommune.no
Ude - Haugerud Skole Oslo Postboks 6127 Etterstad, , 0602 Oslo
Besøk Tvetenveien 183, , 0673 Oslo
22 79 33 80 postmottak@osloskolen.no
Ude - Hauketo Skole Oslo Postboks 30, 1205 Oslo
Besøk Øvre Prinsdals Vei 52, 1263 Oslo
23 46 70 70 hauketo@ude.oslo.kommune.no
Ude - Haukåsen Skole Oslo Dr.dedichens Vei 20, 0675 Oslo
23 46 65 00 haukasen@ude.oslo.kommune.no
Ude - Holmlia Skole Oslo Postboks 6127 Etterstad, 0602 Oslo
Besøk Nordåsveien 3, 1251 Oslo
22 75 29 00 postmottak@ude.oslo.kommune.no
Ude - Holtet Videregående Skole Oslo Postboks 56 Bekkelagshøgda, 1109 Oslo
Besøk Ekebergveien 124, 1178 Oslo
23 16 51 70 Holtetvgs@ude.oslo.kommune.no
Ude - Høyenhall Skole Oslo Postboks 6127 Etterstad, V/ Oslo Kommune Utdanningsetaten , 0602 Oslo
Besøk Traktorveien 15, , 0678 Oslo
23 34 80 00 postmottak@ude.oslo.kommune.no
Ude - Ila Skole Oslo Fougstads Gate 10, 0173 Oslo
22 95 52 50 ila@ude.oslo.kommune.no
Ude - Jeriko Skole Oslo Jerikoveien 41, 1067 Oslo
22 90 32 20 jeriko@ude.oslo.kommune.no
Ude - Kampen Skole Oslo Normannsgata 57, 0655 Oslo
23 06 01 70 kampen@ude.oslo.kommune.no
Ude - Karlsrud Skole Oslo Postboks 14 Lambertseter, 1101 Oslo
Besøk Cecilie Thoresens Vei 8, 1153 Oslo
23 16 53 00 karlsrud@ude.oslo.kommune.no
Ude - Kastellet Skole Oslo Birger Olivers Vei 34, 1176 Oslo
23 18 00 20 kastellet@ude.oslo.kommune.no
Ude - Klemetsrud Skole Oslo Enebakkveien 418, 1279 Oslo
22 76 33 80 klemetsrud@ude.oslo.kommune.no
Ude - Kringsjå Skole Oslo Postboks 6127, , 0602 Oslo
Besøk Sognsveien 210a, , 0860 Oslo
22 02 58 00 postmottak@ude.oslo.kommune.no
Ude - Kuben Yrkesarena Oslo Postboks 6561 Etterstad, 0606 Oslo
Besøk Kabelgaten 10-12, 0580 Oslo
23 46 57 00 kuben@osloskolen.no kuben.oslo.no
Ude - Lakkegata Skole Oslo Postboks 6127 Etterstad, 0602 Oslo
Besøk Lakkegata 79, 0562 Oslo
93 43 52 76 toril.faerevik@ude.oslo.kommune.no
Ude - Lilleaker Skole Oslo Lilleakersv 49, 0284 Oslo
22 13 42 70 lilleaker@ude.oslo.kommune.no
Ude - Lilleborg Skole Oslo Torshovgata 9, 0476 Oslo
23 22 71 70 Lilleborg@ude.oslo.kommune.no
Ude - Lindeberg Skole Oslo Lindebergveien 33, 1069 Oslo
23 46 52 00 lindeberg@ude.oslo.kommune.no
Ude - Linderud Skole Oslo Statsråd Mathiesens Vei 27, 0594 Oslo
22 72 60 00 Linderud@ude.oslo.kommune.no
Ude - Lofsrud Skole Oslo Postboks 6127 Etterstad, , 0602 Oslo
Besøk Lofsrudhøgda 210, , 1281 Oslo
22 76 49 60 postmottak@osloskolen.no
Ude - Løren Skole Oslo Postboks 622 Løren, 0507 Oslo
Besøk Økern Torgvei 4, 0580 Oslo
23 37 21 10 loren2014@ude.oslo.kommune.no
Ude - Majorstua Skole Oslo Bogstadveien 74, 0366 Oslo
22 85 39 70 majorstuen@ude.oslo.kommune.no
Ude - Manglerud Skole Oslo Postboks 6127 Etterstad, V/ Oslo Kommune Utdanningsetaten, 0602 Oslo
Besøk Plogveien 22, 0681 Oslo
22 75 73 10 postmottak@osloskolen.no
Ude - Marienlyst Skole Oslo Blindernveien 12, 0361 Oslo
22 93 24 50 Marienlyst@ude.oslo.kommune.no
Ude - Mortensrud Skole Oslo Lofsrudhøgda 195, 1281 Oslo
23 19 16 00 mortensrud@ude.oslo.kommune.no
Ude - Nordpolen Skole Oslo Hans Nilsen Hauges Gate 1, 0481 Oslo
22 09 80 60 nordpolen@ude.oslo.kommune.no
Ude - Nordseter Skole Oslo Ekebergveien 200, 1162 Oslo
22 78 29 80 nordseter@ude.oslo.kommune.no
Ude - Nordtvet Skole Oslo Postboks 194 Kalbakken, 0953 Oslo
Besøk Kalbakkveien 9, 0953 Oslo
22 82 06 00 nordtvet@ude.oslo.kommune.no
Ude - Oppsal Skole Oslo Postboks 53 Oppsal, 0619 Oslo
Besøk Vetlandsveien 79, 0685 Oslo
23 12 64 40 oppsal@ude.oslo.kommune.no
Ude - Oslo Sjøskole Oslo Hovedøya, 0150 Oslo
23 46 70 70 nicklas.fronth@osloskolen.no
Ude - Prinsdal Skole Oslo Øvre Prinsdals Vei 54, 1263 Oslo
23 19 18 00 Prinsdal@ude.oslo.kommune.no
Ude - Rosenholm Skole Oslo Nordåsveien 160-162, 1251 Oslo
23 46 40 00 rosenholm@ude.oslo.kommune.no
Ude - Ruseløkka Skole Oslo Løkkeveien 15, 0253 Oslo
23 27 28 40 ruselokka@ude.oslo.kommune.no
Ude - Rustad Skole Oslo Paal Bergs Vei 30, 0692 Oslo
23 38 65 00 rustad@ude.oslo.kommune.no
Ude - Sagene Skole Oslo Biermanns Gate 2, 0473 Oslo
22 80 77 20 sagene@ude.oslo.kommune.no
Ude - Sinsen Aktivitetskole Oslo Lørenveien 7, 0585 Oslo
23 47 28 96 sinsen@ude.oslo.kommune.no
Ude - Skjønnhaug Skole Oslo Postboks 3 Coop Prix, 1003 Oslo
Besøk Lindebergåsen 39, 1068 Oslo
23 17 51 00 skjonnhaug@ude.oslo.kommune.no
Ude - Skøyenåsen Skole Oslo Haakon Tveters Vei 75, 0686 Oslo
22 76 10 00 postmottak@ude.oslo.kommune.no
Ude - Sofienberg Skole Oslo Trondheimsveien 48, 0560 Oslo
99 02 89 40 sofienberg@ude.oslo.kommune.no
Ude - Stovner Skole Oslo Stovnerfaret 17, 0982 Oslo
22 78 88 30 stovner@ude.oslo.kommune.no
Ude - Svarttjern Skole Oslo Odvar Solbergs Vei 116, 0973 Oslo
22 78 99 00 svarttjern@ude.oslo.kommune.no
Ude - Svendstuen Skole Oslo Frognerseterveien 76, 0776 Oslo
22 13 61 10 svendstuen@ude.oslo.kommune.no
Ude - Sørkedalen Skole Oslo Sørkedalen, 0758 Oslo
23 46 68 00 sorkedalen@ude.oslo.kommune.no
Ude - Teglverket Skole Oslo Postboks 6582 Etterstad, 0607 Oslo
Besøk Grenseveien 60, 0579 Oslo
22 64 30 00 teglverket@ude.oslo.kommune.no
Ude - Tiurleiken Skole Oslo Postboks 6127 Etterstad, V/ Oslo Kommune Utdanningsetaten, 0602 Oslo
Besøk Romsås Senter 7, 0970 Oslo
23 46 46 00 postmottak@ude.oslo.kommune.no
Ude - Tonsenhagen Skole (aks) Oslo Anna Rogstads Vei 1, 0592 Oslo
23 20 71 50 tonsenhagen@ude.oslo.kommune.no
Ude - Trasop Skole Oslo Hellerudveien 63, 0672 Oslo
22 76 18 50 trasop@ude.oslo.kommune.no
Ude - Trosterud Skole Oslo Postboks 25 Haugerud, 0616 Oslo
Besøk Tvetenveien 181, 0673 Oslo
23 17 70 70 Trosterud@ude.oslo.kommune.no
Ude - Tveita Skole Oslo Postboks 55 Tveita, 0617 Oslo
Besøk Wilhelm Stenersens Vei 4, 0671 Oslo
22 75 76 10 tveita@ude.oslo.kommune.no
Ude - Tøyen Skole Oslo Postboks 2872 Tøyen, 0608 Oslo
Besøk Hagegata 19, 0577 Oslo
22 66 68 00 toyen@ude.oslo.kommune.no
Ude - Tåsen Skole Oslo Postboks 6127 Etterstad, 0602 Oslo
Besøk Nordbergveien 15, 0875 Oslo
22 58 89 00 hilde.strandenaes@ude.oslo.kommune.no
Ude - Ullern Videregående Skole Oslo Ullernchausséen 66, 0379 Oslo
22 51 79 00 ullernvgs@ude.oslo.kommune.no
Ude - Ullevål Skole Oslo John Collets Allé 20, 0852 Oslo
23 19 61 60 postmottak@osloskolen.no
Ude - Ullevålsveien Skole Aks Oslo Postboks 6127 Etterstad, , 0602 Oslo
Besøk Bolteløkka Allé 8, , 0454 Oslo
23 46 64 00 siv.kristiansen@osloskolen.no
Ude - Ulsrud Videregående Skole Oslo Tor Jonssons Veg 5, 0688 Oslo
22 75 76 20 ulsrudvgs@ude.oslo.kommune.no www.ulsrud.vgs.no
Ude - Uranienborg Skole Oslo Briskebyveien 7, 0259 Oslo
22 44 00 00 Uranienborg@ude.oslo.kommune.no
Ude - Veitvet Skole Oslo Veitvetveien 17, 0596 Oslo
23 46 95 00 veitvet@ude.oslo.kommune.no
Ude - Voksen Skole Oslo Postboks 6127 Etterstad, 0602 Oslo
Besøk Arnebråtveien 120, 0771 Oslo
22 13 68 00 postmottak@ude.oslo.kommune.no
Ude - Vålerenga Skole Oslo Islandsgate 5, 0658 Oslo
22 08 87 80 valerenga@ude.oslo.kommune.no
Ude - Østensjø Skole Oslo Postboks 6127 Etterstad, V/ Oslo Kommune Utdanningsetaten , 0602 Oslo
Besøk Østensjøveien 112, , 0682 Oslo
23 12 63 00 terje.bergersen@osloskolen.no
Ude - Årvoll Skole Oslo Bård Skolemesters Vei 1, 0590 Oslo
22 07 42 10 arvoll@ude.oslo.kommune.no
Uteseksjonen Oslo Postboks 30 Sentrum, 0182 Oslo
Besøk Maridalsveien 3, 0178 Oslo
90 02 02 43 mette.tron@vel.oslo.kommune.no
Wild X Oslo Høybråtenveien 15, 1055 Oslo
47 36 40 03 post@wildx.no
Stiftelsen Kanvas Opplæringskontor Oslo Møllergata 12, 0179 Oslo
99 00 75 24 lk@kanvas.no https://www.kanvas.no
Akersveien Kanvas-Barnehage Oslo Westye Egebergs Gate 11, , 0172 Oslo
22 40 58 40 post@kanvas.no
Betha Thorsens Kanvas-Barnehage Oslo Drammensveien 33a, , 0271 Oslo
93 46 62 42 betha.thorsen@kanvas.no
Den Blå Appelsin Kanvas-Barnehage Oslo Lambertsetveien 9, , 1161 Oslo
22 40 58 40 post@kanvas.no
Dumpa Kanvas-Musikkbarnehage Oslo Møllergata 12, 0179 Oslo
Besøk Etterstadsletta 94, 0659 Oslo
45 96 46 90 dumpa@kanvas.no
Hasselkroken Kanvas-Barnehage Oslo Ullernchausseen 72, , 0379 Oslo
22 40 58 40 post@kanvas.no
Jutul Kanvas-Barnehage Oslo Kirkeveien 166 Bygg 67, 0450 Oslo
45 50 45 65 jutul@kanvas.no
Kastellterrassen Kanvas-Barnehage Oslo Nordseter Terrasse 33, , 1163 Oslo
22 40 58 40 post@kanvas.no
Lillomarka Kanvas-Barnehage Oslo Hukenveien 12, , 0963 Oslo
22 16 24 68 post@kanvas.no
Preståsen Kanvas-Barnehage Oslo Møllergata 12, 0179 Oslo
Besøk Åslandhellinga 106 B, 1274 Oslo
45 96 72 83 prestaasen@kanvas.no
Rudshøgda Kanvas-Naturbarnehage Oslo Lofsrudhøgda 201, , 1281 Oslo
22 40 58 40 post@kanvas.no
Svartdalsparken Kanvas-Barnehage Oslo Enebakkveien 152 B, Avd 29, Svartdalsparken, 0680 Oslo
40 63 51 21 svartdalsparken@kanvas.no


Lærebedrifter

Navn Kommune Adresse Telefon E-post Nettsted
Furuset Idrettsforening Oslo Postboks 9 Furuset, 1001 Oslo
Besøk Søren Bulls Vei 4, 1051 Oslo
22 90 93 00 vidar.noreng@furusetif.no
Heimvang Barnehage as Oslo Slemdalsveien 93 A, 0373 Oslo
94 05 05 93 andreenkodiana@gmail.com
Kompass & Co as Oslo Sentralen Postboks 183 Sentrum , 0154 Oslo
Besøk Sentralen Øvre Slottsgate 3 , 0157 Oslo
90 16 02 89 sherry@kompassogco.no https://kompassogco.no
Norlandia Enga Barnehage Oslo Opplandsgate 5, 0657 Oslo
40 69 10 75 enga.barnehage@norlandia.com
Norlandia Sørhellinga Barnehage Oslo Simon Darres Vei 49b, 0669 Oslo
94 78 38 45 sorhellinga.barnehage@norlandia.com
O.K for Helse- og Oppvekstfag Oslo Postboks 435 Sentrum, 0103 Oslo
Besøk Aker Helsearena, Trondheimsveien 235, 0316 Oslo
22 42 44 40 Postmottak.oho@sye.oslo.kommune.no
Sinsen Kirkes Barnehage Oslo Lørenveien 13, , 0585 Oslo
23 62 97 66 sinsenkirkesbarnehage@gmail.com
Stiftelsen Kanvas Opplæringskontor Oslo Møllergata 12, 0179 Oslo
99 00 75 24 lk@kanvas.no https://www.kanvas.no
Søndre Aas Gård og Miljøsenter Oslo Rosenholmveien 11 A, 1252 Oslo
22 61 28 51 sondreaas@bsn.oslo.kommune.no www.sondreaas.no
Tøyen Sportsklubb Oslo Kolstadgata 1, 0652 Oslo
99 22 49 39 toyensportsklubb@gmail.com
Ulvøya Barnehage as Oslo Fjordveien 2-4, 0139 Oslo
22 28 72 88 ulvoyabarnehage@gmail.com